נחל תבור

טיולי ג'יפים בנחל תבור
נחל תבור שוכן בגלל התחתון ונחשב לאחד ממסלולי הטיולים היפים ביותר המצויים באזור זה.
הנחל זורם בין הר תבור להר יבניאל ולרמת יששכר (מדרום). הנחל מנקז חלק גדול ממי הגליל התחתון.
טיולי ג'יפים בנחל תבור מתבצעים לאורך כל ימות השנה, כאשר כל עונה טומנת את הקסם שלה ואת ההשפעה שלה על נראות השטח – יחד עם זאת, חשוב לציין כי לקראת סוף החורף והאביב, האזור של נחל תבור והסביבה הופך להיות פורח במיוחד ונראה כמו פיסת גן עדן לכל דבר ועניין.
קניון בזלת מהווה את אחד מהאטרקציות הגדולות של האזור, כאשר, בהגעה לקניון נגלה לעין מראה מרהיב במיוחד של מפלים ובריכות אשר שוטפים בצורה מעוררת התפעלות את סלע הבזלת המרשים.
בנחל תבור ישנם 2 מסלולי הליכה עיקריים: מסלול מעגלי ארוך ומסלול נוף מעגלי מקוצר וכאמור, אזור נחל תבור נחשב לאופטימאלי במיוחד לטיולי ג'יפים חווייתיים וקסומים.

טיולי ג'יפים חווייתיים ובלתי נשכחים
טיולי ג'יפים מהווים את הדרך האופטימאלית ליהנות מהנופים הקסומים והמרהיבים של ישראל ככלל ושל נחל תבור והסביבה בפרט. באמצעות טיולי ג'יפים ניתן להכיר מקרוב את כל המסלולים הכי יפים במדינה ואת כל פינות החמד הנסתרות.
טיול ג'יפים בנחל תבור טומן בחובו חוויה אשר אורכה הוא יותר משעתיים, מעבר לנופים המרהיבים, המטיילים נהנים גם מעצירות במקומות האטרקטיביים ביותר, מהסברים וסיפורים מעניינים, מהיכרות עם בעלי חיים ועם צמחים המיוחדים לאזור זה.
כאמור, הטיול משלב בתוכו את עצם החוויה של נסיעה בג'יפ בשטח ביחד עם הנופים הקסומים והאטרקציות המייחדות את נחל תבור וסביבתו.

הנאה למטיילים בכל הגילאים
טיולי ג'יפים מתאימים גם לילדים וגם למבוגרים, כאשר כולם עתידים ליהנות מהנסיעה החווייתית בג'יפ, היישר אל תוך הקסם המלהיב אותו הטבע טומן בחובו.
טיולי ג'יפים מותאמים ברוב המקרים, באופן פרטני למטיילים, בין אם מבחינת כמות ובחירת נקודות העצירה בדרך, בין אם מבחינת הסיפורים וההסברים ובין אם מבחינת אורך הטיול – כך יוצא, שגם למי שיש דרישות מיוחדות מאותם טיולי ג'יפים בנחל תבור, יוכל ליהנות ממענה מלא ואיכותי על דרישות אלו.

טיולי ג'יפים בנחל תבור עם היי הגי'פ
אם גם אתם מעוניינים מחוויה קסומה וייחודית, אם אתם רוצים לשלב את האתגר וההנאה אשר טמונים בטיולי ג'יפים עם נופים עוצרי נשימה ועצירות בפינות חמד קסומות, אין כל ספקי כי טיולי ג'יפים בנחל תבור עם חברת היי הג'יפ, יכולים לספק מענה על מלוא הדרישות והציפיות.

חברת היי הג'יפ בבעלותו של איש השטח יוסי הלפמן, מציעה טיולי ג'יפים בכל המסלולים הקסומים והמיוחדים ביותר בישראל.
בחברה מקפידים על כל הפרטים אשר שוזרים יחדיו חוויית טיול מהנה ובין היתר: ג'יפים מרווחים ונוחים, הדרכה מקצועית ממדרכי שטח מנוסים ושירות אדיב ונעים.

 

ביום יפה כשהגבעות פורחות, וירוקות ,נטייל באזור נחל תבור, המקסים והיפה באזור הצפון במשך כל השנה. סלעי בזלת ,וברכות מים נעימות לשכשוך מרענן.באזור טיולי ג'יפים בגליל התחתון להקות של צבאים,ושפע רב של פרחים ב נחל תבור.  הנחל מושך מימיו מגוש הרי נצרת אל בקעת כסלות במרכזה הר תבור כמיגדל כביר ובודד, מצפון מערב לדרום מיזרח לעבר הירדן ההררי . בין האתרים ההסטורים הסמוכים – עין דור אליה הגיע המלך שאול באישון ליל להתייעץ בבעלת האוב, טרם שנפל בידי פלשתים למחרתו.