אודות

היי הג'יפ, טיולי ג'יפים.

החברה עוסקת בארגון והפקת טיולי ג'יפים. לחברות, בודדים וקבוצות, המעוניינים בטיולי טבע אתגריים ברחבי הארץ. בין לקוחותיה ועדי עובדים, בתי ספר רבים וחברות הייטק, כמו גם קבוצות של אוהבי טיולי שטח בנגב, אשר אין ברשותם רכבי שטח עבורם מותאמים הטיולים לפי בקשותיהם המיוחדות. את החברה הקים ומנהל יוסי הלפמן, איש סיור ושטח ותיק, יוצא סיירת שקד בעברו ובן קיבוץ יד מרדכי לשעבר.

ישראלים אוהבים לטייל בחיק הטבע ואכן ארצנו הקטנטנה בורכה בנופים קסומים ועוצרי נשימה, ובשמורות טבע ופינות חמד יפות. עם ריבוי רכבי השטח והפנאי בארץ התפתחה תרבות של טיולי שטח ויש חברות מקצועיות המציעות טיולים מודרכים עם ג'יפים של החברה או טיול עם רכב השטח והפנאי הפרטי עם ליווי של מדריך מנוסה. במרבית המקרים נרשמים מראש ל טיול הג'יפים ויש להגיע לנקודת המפגש באופן עצמאי אלא אם נקבע אחרת, לדוגמה איסוף מהצימר או בית המלון.

יש לציין כי בארץ קיימים מסלולים רבים בכל רחבי המדינה- בצפון הירוק, במרכז ובדרום. לכן, כדאי להחליט מראש באיזה אזור מעוניינים לטייל וכך ניתן לבחור טיולי ג'יפים של חברה מקצועית המציעה ניסיון רב ובמידת הצורך תכין עבורכם יום כיף גדוש בחוויות עם אדרנלין, אטרקציות ואוכל טעים.

אטרקציה מאתגרת ומלאת אדרנלין

כאשר מתכננים חופשה בצפון או בכל אזור אחר בארץ כדאי לבדוק מהן ה אטרקציות הקיימות וכמעט תמיד ניתן לאתר טיולי גיפים באזור. טיולים אלה מהנים ומאתגרים וכדאי לדעת כי טיולים בשטח עם ג'יפים מתאימים לכל הרכב משפחתי, לקבוצות ולזוגות הרומנטיים. גם חברות רבות מוציאות את העובדים לימי כיף ונוהגות לשלב טיולים בשטח בשילוב פעילויות מגבשות שונות. טיולי ג'יפים מאפשרים להכיר את הארץ וליהנות מפינות חמד נסתרות שאינן מוכרות וכך זוכים לחוויה קסומה בחיק הנופים עוצרי הנשימה של הארץ, ומטיול אתגרי בו חוצים נחלים, גאיות, שדות חקלאיים, מעיינות ועוד.

ניתן לשלב ארוחה בשטח

כאשר בוחרים טיול עם ג'יפים כדאי לבדוק מהם מסלולי ג'יפים שהחברה מציעה והאם באפשרותה להציע פעילויות נוספות כמו ארוחה בשטח, סנפלינג, מסלול הליכה ברגל, עצירה במרכזי מבקרים מיוחדים ועוד. כמו כן, כדאי לדעת כי יש מסלולי טיול קצרים וארוכים ויש חברות המציעות טיולי ספארי בשעות הבוקר המוקדמות או בלילה, כך ניתן לפגוש את חיות הבר וליהנות מחויה בלתי נשכחת ומיוחדת במינה.

טיולי ג'יפים ,בחורף ובבוץ.

חנוכה הוא זמן המעבר אל שיא החורף, בארצנו. במקום להיצמד רועדים לתנורים,נצא ברכבי שטח מחוממים – לטיולי בוץ כפיים עם 'היי הג'יפ – טיולי ג'יפים בצפון' וניזכה לחוויה שכל החושים שותפים לה. בטווח שיחת טלפון אחת מכם – נוהם המנוע בתאוה לנתיב הבוצי אל הרקפות והסתווניות, אל הבתה והגריגה והחורש והמדבר של ארץ אבותינו, המתמסרת ללטף אותנו ביופיה היפים, בפינות חמד ירקרקות ומפכות מים.

ועוד על טיולי ג'יפים בחורף.

טיולי ג'יפים במצפה רמון, באילת, בנגב, ובמרכז בבוץ, הם כמעט הכרח: זה נופי החורף הירוקים – לעתים מבעד מסך ערפילים מיסתורי, פריחה עונתית ניפלאה, משק טפות על מכסה המנוע – סונטה לטבע ולרכב. השבוע צפן לאנשי טיולי ג'יפים ברמת הגולן ברד פתע מדהים ואימתני, וסרטון הימנו הפך ויראלי. ברור שצריך נהגים מיומנים, לא סתם בעלי ממון וג'יפ, כי נסיעה בבוץ דורשת ידע ונסיון, ונסיעה על כביש רטוב טעונה נהג בוגר, שקול ואחראי. זו סיבה חזקה לבחור ב"היי הג'יפ – טיולי ג'יפים".


יש לכם שאלה? צרו קשר!

yossi42445@gmail
נייד: 0522500575

יש לכם שאלה? כתבו לנו:

לכל חברי שקדניק המטיילים ברחבי ארצנו חוויתי חוויה מיוחדת בזכותו יוסי זכיתי לטיול חווייתי עם הי הג'יפ במדבר יהודה. היה טיול קצר אומנם אבל מלא ועשיר באוכל ובהווי של שקד המיתולוגית אני מודה לכם שקיבלתם אותי לחבורתכם ואפשרתם לי להנות בחברתכם מודה ליוסי הלפמן (היי הג'יפ ) על הארוח, הנהיגה המעולה וקבלת הפנים ומקווה שיהיו הזדמנויות נוספות השילוב בין שקד לצנחנים עולה יפה דורון רובין [צנחן גאה]
דורון רובין ז"לחבר יקר,שותף לטיולי ג'יפים
דורון רובין  ז"ל
הקודם
הבא