טיולי ג'יפים בישראל

טיולי ג'יפים

טיולי ג'יפים ,היי הגיפ יש לנו מדריכי ג'יפים המובילים את המטילים שלנו להנות ולטייל במרחבי ישראל בכל עונות השנה טיולי ג'יפים בדרום,טיולי ג'יפים בצפון,טיולי ג'יפים בנגב ובאילת ,יש אפשרויות שונות של טיולי ג'יפים בארץ טיול פרטי שבו בעלי ג'יפים מגעים לאזור מסוים בארץ ומשם אנחנו חברת היי הג'יפ מוצאיה אותם לאותו אזור טיולי ג'יפים שהם בחרו לפי עונות השנה נוף מדברי, או נוף של הרי אילת האדומים .בדרך אנחנו עוצרים ומספרים למטילים על אזור הטיול הסטוריה טופוגראפיה,ומלחמות שנערכו באזור בו אנחנו מטילים כמו למשל דרך בורמה, נתיב הל"ה ותל שוכו בוא נערך הקרב בין דוד לגולית. באפשרותנו אף להזמין ארוחות שטח ועריכת ימי הולדת, ואירועים שונים תוך כדי זמן הטיול.
בצפון" תקבלו עשרות על גבי עשרות של אתרים המקבצים ומציעים שלל אטרקציות שניתן לבצע, בצפון הארץ. אחת האטרקציות הפופולריות והנפוצות ביותר בצפון היא: טיולי ג'יפים. כל חברת ג'יפים מציעה קשת של טיולים, ברמות קושי שונות ואורך שונה.

כיצד בוחרים חברת טיולי ג'יפים בישראל?

אבל לפני שאתם קופצים על ההצעה הראשונה שאתם מקבלים,  חשוב לדעת מה לבדוק בחברת הטיולים בטרם סוגרים את הטיול. חשוב לברר מה הופך  מטיול חביב לטיול שאי אפשר לפספס.
אבל לפני שנגע בחשיבות התכנון, חובה להתעכב על בטיחות הג'יפים. טיול ג'יפים טוב הוא, בראש וראשונה, טיול בטיחותי ואמין. לכן, כדאי לבדוק עם חברת הטיולים אודות בטיחות הג'יפים שלה. יש לזכור כי ביטוח רכב חובה לכל רכב מנועי ולכן יש להבהיר סוגיה זו עם חברת הטיולים. קריטריון חשוב נוסף הוא תכנון ה-מסלולי טיולי ג'יפים. חברות טיולים רבות לא משקיעות בבחירת המסלול הנכון. הן "עוברות על סדר היום" בתכנון המסלול. חשוב לבקש כי יתאימו לכם מסלול ספציפי אשר הולם הצרכים שלכם. למשל: אם אתם נוסעים עם ילדים, רצוי שהטיול לא יהיה אתגרי מדי. חברות כמו היי ג'יפ משקיעות מירב מרצן בתכנון המסלול, הכרתו וביצועו. המדריכים המנוסים יוצאים לשטח על מנת להתוודא לתנאי השטח. המסלול הנכון והמתאים הוא אבן היסוד לטיול ג'יפים מעולה.

מבחר רב של אטרקציות.

אבל כשאתם נוסעים לצפון ומחליטים כבר ללון בצימר או אכסניות, אל תסתפקו רק ב טיול ג'יפים. נכון, זה חביב, נחמד ומאוד מהנה, אבל בצפון ישנן  אטרקציות רבות אחרות שיספקו לכם חוויה כיפית ומהנה:

טיולי סוסים – הגרסה הקלילה יותר של טיולי ג'יפים בישראל. לא אתגרי כמו טיולי ג'יפים, אבל בהחלט מהנה, לא פחות. ניתן לשלב בין טיולים משפחתיים, טיולי חברים או טיולים רומנטיים. רוב חוות הסוסים מציעים מגוון של טיולים.
·
ארוחות שטח– ניתן לשלב גם בטיולי שטח  וגם בטיול סוסים: ארוחות שטח מעולות בנוף מרשים. אטרקציה שאמנם אינה אתגרית, אבל מקנחת את הטיולים באופן מושלם וחווייתי לא פחות.
הקיאקים בירדן ההררי היו המוכרים ביותר, לישראלי. היום ישנם קיאקים רבים בצפון ומסלולים כיפיים שניתן לעשות, בלי יותר מדי טרחה