המלצות

מכתב תודה להיי הגיפ טיולי ג'יפים
לפעמים החלק הטוב בכל דבר שקורה הוא לאו דווקא הפעילות עצמה אלא האנשים שאתה פוגש בדרך. היום זה היה גם וגם.
השבת החלטנו לגמרי בהחלטה של רגע לצאת להכיר את שבילי הארץ מקרוב, הי הג'יפ הי הג'יפ.
למשימה רתמנו את יוסי Yossi Helfman איש מיוחד מ"הי הג'יפ"לשלוש שעות של כיף, הסטוריה ונופים בשפלה ומבואות   ירושלים. מדרך בורמה ועד משלט 16, מקומות שאין מצב שהיינו מגיעים ככה סתם.

בדרך קוטפים זעתר, אוכלים חרובים (וזה לפני הקינוח של המקלובה באבו גוש) 🙂 .
 Toyota Land Cruiser 
קיבלה היום מקום של כבוד והערכה אצלי.                

                                                     יוסי שפינזי

              נוח ממליץ בחום.

מי שלא שמע על יוסי הלפמן וחברת היי הג'יפ לא שמע על טיולי ג'יפים אמיתים מימיו. קיבוצניק מיד מרדכי לשעבר ויוצא סיירת שקד חבר אמיתי מקסים והגון!!. מקצוען אמיתי. מילה זאת מילה. הטיולים מגוונים גם מבחינת המסלולים וגם מבחינת התוספות של אוכל בשטח שלא מבייש שום מסעדה. בקיצור  טיול שהוא גם חוויה. אני ממליץ מכל הלב למי שמעונין בטיול גיפים לא להסס ולפנות אליו.אין חכם כבעל נסיון. היושר החברמניות  ההומור ההגינות והמקצוענות שווים הכל. כנסו לאתר ותווכחו תודה נוח .

ליוסי הלפמן היקר,
שלום רב.

הנדון: הבעת תודה,
על נכונות וסיוע להקמת אתר אינטרנט = פלוגה א- אוגוסט 1966 , חטיבת הצנחנים.
בעקבות רעיון ובקשה של ותיקי הצנחנים להקמת אתר אינטרנט, מצאתי לנכון להמליץ על פגישה
עם היזם והמקים של אתר ״שקדניק״, מר יוסי הלפמן, בוגר סיירת שקד.
האתר ״שקדניק״, פעיל ברשת מזה 8 שנים ויש לו לפחות כ 1,000 עוקבים.
את האתר גיליתי רק לפני כשנה, כשידידי מ״פ לשעבר ביחידה, סיפר לי עליו.
האתר, מגוון, עשיר ומעניין. נטול פוליטיקה ו״שטויות״  שלעתים מקלקלים.יוסי היקר,קבל בזאת את תודת עמיתיך הצנחנים, על הנכונות והפגישות שהקדשת לנושא. בברכה,
ובהערכה רבה. דוד. – בוגר הצנחנים ויחידת 424 המהוללת.

 מכתב תודה שכתב דורון רובין ז"ל אחרי טיול האחרון שלו איתנו בנגב.לכל חברי שקדניק המטיילים ברחבי ארצנו חוויתי חוויה מיוחדת בזכותו של יוסי  הלפמן "הי הג'יפ" שהזמין אותי לטיול עם חבריו במדבר יהודה היה טיול קצר אומנם אבל מלא ועשיר באוכל ובהווי של שקד המיתולוגית אני מודה לכם שקיבלתם אותי לחבורתכם ואפשרתם לי להנות בחברתכם מודה ליוסי הלפמן (היי הג'יפ ) על הארוח וקבלת הפנים ומקווה שיהיו הזדמנויות נוספות השילוב בין שקד לצנחנים עולה יפה  דורון רובין [צנחן גאה]

                                             לכבוד יוסי  "היי הג'יפ ,טיולי ג'יפים.

נודע לנו על עברך כסייר נועז עם מעללי פשיטות בסיירת שקד,  (אני מהמחזורים שרק שמעו על כך מסביב למדורה) וכשהגיע הרגע לחגוג את חתונת הכסף שלי ושל איציק, החלטנו לשים יהבנו על המקצועיות של טיולי ג'יפים באילת היי הג'יפ.  קיוינו שהשמועות יניבו ידע מקצועי, ספורים ונופים מרתקים. לא התבדינו.  יצאנו עם ילדינו הבוגרים ונכדינו וידיד קרוב בשלשה רכבי איכות ונוכחנו שהנהגים של טיולי ג'יפים באילת מהיי הג'יפ היו מקצוענים, אחראים, אדיבים ומשרי בטחון גם בנתיבי היעלים התלולים שלכם. אנחנו מודים לכם על שלל האטרקציות, האוכל הטעים, תה הצמחים והקפה הבדואי הארומטי שהכין אמנון,  מסור ד"ש לאמנון ולנעם וכמובן תודה לך יוסי על הסבלנות ובחירת המסלול המרהיב.  אני מקוה מאד להוסיף מסלולי ארצנו היפה בחתונת הזהב שלנו.  שלך  בהוקרה,   שפרה וייסהוף,  רמת השרון. 

                                                    חילוץ בשלג דצמבר 2017.

האנשים שעזרו בסופה. לצד כוחות ההצלה, רובם בעלי חברות טיולי ג'יפים הם התווספו למערך הכבאות והמשטרה, שעבדו בסוף השבוע מסביב לשעון כדי לתת מענה לכל הצרכים שנוצרו עקב הסופה , בין בעלי חברות טיולי ג'יפים הגיעו רבים באופן עצמאי על מנת לסייע לנפגעים. אחד כזה הוא יובל גולן מחברת טיולי ג'יפים היי הגיפ שבמהלך טיול ג'יפים עם ילדיו נחלץ לעזרת הנפגעים באזור הרי ירושלים.
לחברת טיולי ג'יפים היי הגיפ יש אלפי עוקבים בפיסבוק ומשם יצאה הקריאה לעזרה עשרות מגיפי החברה יצאו למשימה וחילצו אלפי נוסעים קשישים וחולים מכל מקום שאליו הוזעקו.בתחילה לא קיבלנו אישורי כניסה מספר יוסי הלפמן מבעלי חברת טיולי ג'יפים היי הגיפ רק לאחר שהשלטונות הבינו את חשיבות העניין נתנו האישורים לכל רכבי החילוץ של חברת היי הגיפ שבמהלך אותם ימים חלקו ציוד חם שמיכות ואוכל חם לאלפי הנזקקים.

טיולי ג'יפים בצפון

                                                         25.11.2018

לכבוד יוסי הלפמן-מנכ"ל היי הג'יפ
שלום רב,

זו הפעם השנייה שאני משתמשת בשירותכם- טיול ג'יפים. הפעם באופן ספונטני החלטנו לצאת עם הילדים לטייל בשלג שנותר אחרי הסופה הגדולה. התקשרנו ונעננו מיד וכך יצאנו לדרך משפחה אחת בג'יפ שלכם.שוב רוצים להודות לכם על יום מקסים בו לקחתם אותנו למקומות גישה בהם רכב פרטי לא יכול לעבור וכך נהננו מהרבה שלג וממעט אנשים. תודה על הסבלנות ועל השמירה על הבטיחות.  היה פשוט מקסים!

הבטחתי שאחזור אליכם ואכן זה קרה.

                                  משפחת גוטליב קיסריה 

 

לכבוד חברת היי הג'יפ
שלום רב,

כשחשבתי כיצד לחגוג יומולדת 50 בחברת חברותיי הטובות קיבלתי המלצות חמות על חברת היי הג'יפ והרעיון היה נראה לי מקורי ומיוחד.

ברצוני להודות לכם בשמי ובשם חברותיי על יום נהדר ומיוחד אשר גרם לי לאושר גדול. תודה לנהגי הג'יפים המקצועיים שהובילו אותנו בבטחה ובעניין למקומות שלא חלמנו שנגיע אי פעם. תודה מיוחדת ליוסי הלפמן על הארגון, על תכנון המסלול, המקצועיות, הידע ולא פחות חשוב חוש ההומור אשר תרמו רבות לאווירה מיוחדת בטיול. בזכותכם חגגתי יומולדת אחר ומקורי. ממליצה מאד בחום ובטוחה שאחזור אליכם בעתיד.

שוב תודה ותקבלו המלצות חמות.

                                            הגר בן עמי "מבועים"

 • כששתי נשים דאגניות,
 • חששניות, בודקות כל דבר ואשר ארגנו טיול ג'יפים המיועד רק לנשים
  מהישוב בו אנו גרות, רצינו להביע את תודתנו על: המון סבלנות, על הרבה אמון, על מקצועיות, דייקנות, אכפתיות,אמינות, על הבנה , על מתן המדריכים והמסלולים הטובים ביותר
  עם כל החשש אשר ליווה אותנו לפני , יש לציין שלאחר שהכרנו אותך אין ספק כי לא רק נמליץ הלאה כי אם גם
  את טיולינו הבאים (אשר כבר יש רשימות המתנה , בשל הצלחתו של טיול זה)
  נעשה רק איתך.
  יישר כוח על   ה כ ל 

                      היידי ומלי – פרדסיה

 

יום ‏17 דצמבר‏ בשעה ‏12:49‏ 

                   צבר ארם חזזקקק, יוסי.
נראה לי שמקומך בשמים מובטח, עם רבוי החסדים כעזרה לחברים באמצעות הי הג'יפ, אתר שקדניק, ואני זוכר – גם תיאטרון יוצר (הופעות בבתי חולים וכאלה). אנחנו בפרשת 'שמות', וחז"ל אומרים ששמו של אדם גורם, משפיע עליו, מאפיין אותו. יוסף הלפמן פירוש…הצג עוד

· 

 •                                  היי יוסי,
  רציתי לומר לך שנהנו היום מאוד מהטיול ומחברתך. כל הכבוד לך על הרצינות. מנסיון העבר שלי, אנשים במקצוע שלך בד"כ הרבה פחות דואגים לאיכות הטיול והרבה יותר דואגים לתת את המינימום עליו הם התחייבו.
  אני מכיר לא מעט אנשים, ומקווה שלא יעבור יותר מדי זמן לפני שתקבל טלפונים מאנשים שיגידו לו ש'אור שלח אותם' (;         טיולי ג'יפים

                  תקועים בדרך הביתה.

רוצה להודות לכם בשם משפחתי. כשהיינו תקועים בקור הנורא בכביש 443, וכבינו את המנוע כדי שלא ייגמר הדלק, ללא מזון ושתיה חמה, ושמיכות, הופיע אחד הנהגים שלכם עם שתיה חמה וכבוד מנכ"ל הדוד, והציע להסיע אותנו הביתה. בעלי סירב להתפנות כי חשש למכונית, אבל הנהג שלך הביא אותי ובני בן ה 11 הביתה. לשמחתנו – אצלנו היה חשמל.
תודה תודה
                         עופרה זכאי
י הג'יפ.