טיולי ג'יפים למשפחות

טיולי ג'יפים

ארץ ישראל בורכה בנופים יפים ומגוונים ביותר. החל מהמדבריות של הדרום ועד לצפון הירוק של הגליל והגולן – מבחר הטיולים שניתן לעשות בארץ הוא רחב מאוד. עבור אנשים שאוהבים לטייל, ישראל מספקת הזדמנויות רבות מאוד לשאוף אוויר הרים וגם ליהנות מחוויות של טיול ברמות קושי שונות. ניתן למצוא בקלות מסלולי טיולי ג'יפים בנחל ציפורי שמתאימים לכל רמות הכושר והיכולת הגופנית. כולם יכולים וזכאים ליהנות מהנופים ומהטבע שיש בארץ שלנו.

אחת מהדרכים המהנות והסוחפות ביותר ליהנות מהנופים הטבעיים של המדינה היא באמצעות טיולי ג'יפים. טיולי ג'יפים משלבים היכרות קרובה עם מסלולי טיול וטבע וגם ריגוש ואדרנלין שנובעים מנסיעת השטח המקפיצה. כפי שיש מבחר עצום של מסלולי טיול רגליים בארץ, כך ישנם גם מסלולי טיול רבים שמתאימים לנסיעת שטח בג'יפ.

טיולי ג'יפים למשפחות

טיולי ג'יפים בישראל מתאימים מאוד למשפחות. בין אם יש לכם רכב משלכם לנסיעת שטח, או שאתם בוחרים לטייל עם חברת טיולי ג'יפים למשפחות  כמו היי הג'יפ, טיול בג'יפ הוא חוויה מיוחדת שאהובה מאוד על מבוגרים וילדים כאחד.

נסיעה לטיול ג'יפים מהווה הזדמנות לגבש את המשפחה ולבלות ביחד זמן איכות נדיר. החיבור לטבע שמתקיים בכל טיול שכזה מספק תמיד זיכרונות משפחתיים שנשארים לנצח. ילדים ובני נוער אוהבים במיוחד את סוג הטיול הזה, ולכן הוא מהווה תמיד מתנה מצוינת או הפתעה עבור כל סוג של אירוע משפחתי. כמובן שניתן גם לצאת ל -טיולי ג'יפים בנחל ציפורי, או ברחבי הארץ עם המשפחה ללא כל סיבה מיוחדת, ופשוט ליהנות מהאוויר הצח ומהנסיעה מלאת האדרנלין.

טיולי ג'יפים לקבוצות ולארגונים

טיולי ג'יפים בנחל ציפורי, מתאימים לא רק למשפחות. גם חברות וארגונים רבים בוחרים לשלוח את העובדים שלהם ליום טיול בשטח. טיולי ג'יפים הם מושלמים עבור יום צוות לעובדים. ביום שכזה העובדים בצוות זוכים להכיר זה את זה טוב יותר וגם לצבור ביחד חוויה משותפת ומגבשת. כל זאת נעשה על הרקע של נופים טבעיים ומסלולי טיול שתמיד יש בהם משהו מפתיע ומקורי בדרך. כאשר מטיילים עם חברה כמו היי הג'יפ, תמיד זוכים לשלב את ההנאה מהטיול עצמו ביחד עם עצירה כלשהי בדרך שמעצימה את החוויה המשותפת.

הייחוד של טיולי ג'יפים למשפחות  עם "היי הג'יפ"

חברת היי הג'יפ הוקמה על ידי יוסי הלפמן לפני שנים רבות, ומאז זכתה להדריך טיולי ג'יפים רבים בכל רחבי הארץ. החברה מציעה טיולים בצפון, בדרום ובמרכז הארץ, והנהגים שלה תמיד משמשים גם כמורי דרך לטיול, ולא רק כמי שנוהגים בג'יפ. הטיולים שהחברה מציעה מתאימים לכל סוג של קבוצה – החל מטיולי משפחות ועד ימי צוות לעובדי חברה וכן לכל מי שרק רוצה לטייל ברחבי הארץ באמצעות ג'יפ. כאשר מטיילים עם החברה, ניתן לבחור מסלולי טיול מותאמים אישית, ולשלב עצירות בדרך במקומות מעניינים או לצורך ארוחה במסעדה או בטבע. החוויה של הטיול עם היי הג'יפ מומלצת ביותר לכל מי שרוצה ליהנות מנסיעת שטח במקומות היפים הרבים שיש לארץ שלנו להציע.