טיולי ג'יפים בעמק יזרעאל.

טיולי ג'יפים בעמק יזרעאל

עמק יזרעאל היא שמורת טבע אחת ענקית וירוקה. דבר זה מביא מטילים רבים בהם טיולי ג'יפים בעמק יזרעאל, בכול ימות השנה. את הפלא הזה באים אלפי אנשים ומבקרים, ברכב וברגל, יש אפשרויות רבות באזור, טיולים בגלבוע טיולי ג'יפים באזור נחל תבור, עמק המעיינות אף הוא לא רחוק משם, כולל הסחנה, ופארק הקנגורו. קצת על האזור בכללה רכס הגלבוע יוצר בולדר גדול בדרומו של העמק. יחידות הנוף באזור: עמק יזרעאל שטח: ארבע מאות חמישים ואחת אלף דונם.

הגבולות: של עמק יזרעאל עמק רחב העובר לרוחבה של הארץ ומפריד בין הרי  הגליל התחתון לבין מכלול הרי שומרון. שבערבית נקרא מרג' אבן עמר. זהו שקע טקטוני ענק המחלק את רכס ההר המרכזי בצפון המדינה ויוצר בה מסדרון טבעי שכיוונו מצפון מערב ( קיבוץ שער העמקים) לדרום מזרח (ועמק בית שאן).

רוב משטחו של עמק יזרעאל אוסף את מימיו מנחל קישון שראשיתו במערכת נחלים שבין הגלבוע לבין העיר הפלסטינאית  ג'נין שבצפון השומרון.

נחל תבור אוסף את מימיו מחלק מן הסעיף הצפון מזרחי של העמק ויתרתה מתנקזת אף היא באמצעות נחל עדשים, לקישון. את החלק הדרום מזרחי – עמק חרוד, מנקז נחל חרוד לעבר נהר עמק הירדן.

הצמחיה באזור: העמק הוא אזור חקלאי ומיושב בצפיפות רבה, האדמה פורייה מאד, ולכן הוא אחד מהאזורים הפוריים בארץ. האזור מיושב מאד מאד ,הוא נחשב לאזור הסטורי.בעבר שימש מעבר בין חוף הים לירדן המזרחי.רשת הכבישים היום מקביליה לדרכים מימים עברו.אתרים הסתורים וארכאולוגים  רבים נמצאים באזור זה של טיולי ג'יפים בעמק יזרעאל, כמו למשל תל מגידו, תל יזרעאל, תל תענך, תל יקנע,

קצת עלינו היי הגיפ

 טיולי ג'יפים של חברת טיולי ג'יפים בעמק יזרעאל מוסיפים תכנים,וגוונים מענינם לטיולי גיפים.

 אצלנו מוסיפים ריגושים נוספים כמו ארוחות פויקה בשטח,ניווטים רכובים חפש את המטמון, סנפלינג, קיקים ועוד, יש אפשרות להתייעצות והדרכה בחינם.

המדריכים שלנו  צוות היי הג'יפ הם המדריכים הטובים והמנוסים ביותר בארץ בארץ יוצאי יחידות קרביות בעלי ניסיון רב של בטיולי ג'יפים בכל האזורים בארץ.

באפשרותינו בחברת "היי הג'יפ" לעזור לכם בעלי רכבי 4X4 ,בלימוד והדרכה של " לימוד נהיגת שטח ",לנהגים מתחילים החסרי ידע בנהיגה ,מסוג זה. לנהגים שקנו אך זה עכשיו,ג'יפ והמעוניינים לללמוד את מגבלותיו, וואיך לנהוג בשטחים קשים.. נהיגה שטח בבוץ, בחול, במעלה קשה, ירידות במדרון. "בהיי הג'יפ" טיולי ג'יפים בעמק יזרעאל נדריך אותכם ,כיצד לנהוג בביטחון והנאה מרבית,על מנת ,שתוכלו לחזור מאושרים,ויודעים טוב יותר בחוזרכם הביתה בשלום ,לאחר יום מלא בחוויות מנהיגת שטח המסלולים יכולים להיות בשטחים מסולעים, טרשים ועוד בהצלחה.