טיולי ג'יפים בגלבוע

טיולי ג'יפים בגלבוע
אני אוהבת טיולים ואני אוהבת אתגרים, כך שברור שהשילוב בין 2 הדברים גם יחד זה שילוב מנצח בעבורי.
כך, שכאשר עלה במשפחה המורחבת שלנו הרצון לצאת לאיזה פעילות מגבשת, לא היה לי ספק שאני הולכת להציע את האפשרות של טיולי ג'יפים.
מכיוון שלאף אחד מבני המשפחה שלי אין ג'יפ, החלטנו למצוא חברה אשר תארגן עבורנו את הטיול.
עוד לפני שנגשנו לבחירת החברה, דיברנו בינינו על אזור מועדף בארץ לטיול והגענו למסקנה שאזור הגלבוע יכול לענות באופן מושלם על הדרישות שלנו.
אז אחרי שקיבלנו גם החלטות כלליות לגבי התאריך ולגבי כמות האנשים, התחלנו בחיפוש חברה אשר מציעה טיולי ג'יפים בגלבוע ובסופו של דבר, דרך המלצות חמות הגענו לחברת "היי הג'יפ" וליוסי הלפמן הבעלים.

הנאה צרופה
כבר בשיחות הראשונות עם יוסי מ"היי הג'יפ" היה חשוב לי להעביר שאנחנו משפחות עם ילדים בגילאים שונים ושחשוב לנו שאותם טיולי ג'יפים בגלבוע, יותאמו לכולם – לאחותי יש תאומים בני 5 והיה לי חשוב לבדוק באופן פרטני שהטיולים מותאמים גם לילדים בגילאים כאלו, יוסי הרגיע אותי ואמר לי שאין מה לדאוג ושכולם הולכים ליהנות – ספוילר, הוא כמובן, צדק, הילדים היו בעננים מרוב התלהבות.
בכל מקרה, בסבלנות רבה הוא נתן לי את כל הפרטים על הג'יפים ועל המסלולים האופציונאליים ובסוף כאמור, בחרנו את מה ששמנו על השולחן בהתחלה את אותם טיולי ג'יפים בגלבוע.
ובכן, תקשיבו אם הייתי בוחרת לסכם את הטיול ב-2 מילים אז הייתי בוחרת במילים "הנאה צרופה". אבל בפועל זה היה הרבה יותר מזה, זה היה טיול חווייתי, כייפי, מאתגר, ייחודי מעניין – היינו קבוצה של 15 אנשים בגילאים שונים וכולם פשוט נהנו – ובסופו של דבר, כל מי שמתכנן פעילות למשפחה המורחבת שם לעצמו למטרה להבטיח הנאה של כל המשתתפים, אז במקרה הזה, המטרה הזאת הושגה.

קצת על הגלבוע
לסיום אשתף קצת במסלול של טיולי ג'יפים בגלבוע, בגדול, המסלול חוצה את הר הגלבוע וכולו עובר בין נופים מרהיבים, הנופים קצת השתנו במהלך הטיול ונעו בין גבעות ירוקות, צמחיה מרשימה וגולת הכותרת – תצפית מלמעלה על עמק חרוד המושלם.
בדרך כמובן, עשינו עצירות בפינות מרהיבות, שתינו קפה עם עוגיות, שמענו סיפורים והסברים על מה שאנחנו רואים ובעיקר נהנינו מהשילוב שבין החוויה של נסיעה בג'יפ בשטח, לבין הנופים עוצרי הנשימה לבין הבילוי הכיפי והמהנה עם המשפחה – בילוי שבימים אלו מעריכים את חשיבותו אפילו יותר מאשר בעבר.
לסיכום, מעבר לעובדה שאני ממליצה על חברת היי הג'יפ ועל הטיולים שלה רוצה גם להוסיף, שכל מי שמחפש רעיון לפעילות מגבשת לקבוצה קטנה או גדולה, יגלה שטיולי ג'יפים בגלבוע או במקומות אחירם, יהווה ללא כל ספק את הבחירה הטובה ביותר אותה הוא יכול לעשות..