הירדן ההררי

 

טיולי ג'יפים בירדן ההררי

את נהר הירדן כולם מכירים והרוב גם ביקרו בחלק מפינות החמד ומסלולי הטיולים אותם הוא מציע, לא מעט פעמים. אך יש גם דרכים נוספות לחוות את אזור הירדן ולהפוך את הטיול לחוויה שהיא לא רק מוצלחת, אלא גם בלתי נשכחת ומי שמתעניין באותן הדרכים, עתיד לגלות כי טיולי ג'יפים בירדן ההררי זאת הכתובת המושלמת להשגת המטרה.
למי שלא יודע, הירדן הוא הנהר הארוך ביותר בישראל – אורכו הוא לא פחות מ-250 קילומטר והוא חוצה את בקעת הירדן ואת עמק החולה.
חשוב לחדד שכאשר מדברים על "טיולי ג'יפים בירדן ההררי", מתכוונים למקטע ספציפי בירדן, אשר מתאפיין בשיפוע גדול במיוחד.

נופים מרהיבים ומקומות מיוחדים
טיולי ג'יפים בירדן ההררי מאפשרים ללוקחים בהם חלק להתרשם ממגוון רחב של נופים ואתרים מיוחדים,  לגלות מבנים היסטוריים – וכמובן, גם לשמוע את הסיפורים המסתתרים מאחוריהם, להכיר את הצמחייה הייחודית לאותו האזור, לפגוש את העופות הדורסים ובעלי חיים נוספים עבורם הירדן ההררי הוא בית וליהנות עוד מגוון של הפתעות מיוחדות – שאת חלקן כלל אי אפשר לצפות כי הטבע ניחן ביכולות קסומות להפתיע..
כמובן, שהטיולים כוללים עצירות בפינות קסומות, תצפיות על הנופים המרהיבים, סיפורים משעשעים, מעניינים ומרתקים אשר קשורים במישרין או בעקיפין לאותו האזור ועוד..
חשוב להדגיש שחברת "היי הג'יפ" מקפידה להתאים את אותם טיולי ג'יפים בירדן ההררי לדרישות ולצרכי המטיילים, כך שמי שמעוניין לעצור בנקודות מסוימות במסלול, מי שיש לו דרישות לגבי "רוח" הטיול, יוכל ליהנות ממענה על כל אותן הדרישות.

טיולי ג'יפים חווייתיים ומאתגרים
רוב האנשים אוהבים טיולי ג'יפים בזכות החוויה המשלבת בין חוויה מאתגרת ומרגשת לבין מפגש עם הטבע הקסום מקרוב.
יחד עם זאת, בכדי שאותם טיולי ג'יפים בירדן ההררי או בכל מסלול אחר, אכן יענו על כל הציפיות ויטמנו בחובם מענה על כל הציפיות, חשוב לבחור את החברה אשר תארגן את אותם הטיולים בקפידה.
בבחירת חברה המתמחה בהפקת טיולי ג'יפים חשוב לשים דגש על פרמטרים כמו: ניסיון ומוניטין בתחום, קהלי יעד אליהם החברה פונה (לא כל החברות יכולות לספק טיולי ג'יפים גם לקבוצות גדולות), צי הרכבים, מה כולל הטיול, מחיר ועוד..
דגש על כל הפרמטרים הללו יבטיח בחירה בחברה אשר ערוכה לספק טיולי ג'יפים בירדן ההררי המהווים גם חוויה נפלאה לכל דבר ועניין.

אז אם גם אתם מעוניינים ליהנות מחוויה ייחודית, מהסוג שלא שוכחים גם הרבה זמן אחרי שהיא נגמרת, אם אתם רוצים להבטיח שתיהנו מכל התועלות אשר טמונות באותם טיולי ג'יפים בירדן ההררי, אין כל ספק שאתם במקום הנכון.
מוזמנים ליצור קשר עם חברת היי הג'יפ בבעלותו של איש השטח הוותיק והמנוסה יוסי הלפמן ולקבל את כל המידע והפרטים על טיולי ג'יפים בירדן ההררי ובמסלולים אחרים.  

מקום מדהים לטיולי ג'יפים הירדן ההררי על נופי המים השוצפים והסבך הירוק, החי הרוחש – ניסתר מאחורי עלווה מסתירה, רנן צפורים קבועות ונודדות. מימיו מושכים מהיובלים הידועים של נחלי שניר, חרמון, דן, וחצבני.  החרמון הוא הקרוי בניאס, עיוות ערבי לשם אליל היער היווני פאן, דמות אנושית בעלת רגלי וקרני עז שכונתה "שעיר" בפי נביאי ישראל. פסל האליל הוצב בימי שלוט היוונים בגומחה מעל מערת המוצא של הבניאס. סמוך וניראה למסלולי טיולי ג'יפים ברמת הגולן.  בין האפשרויות – רחצה ב עין תינה, ביקור באזור גשר הפקק, חוות תבלינים בחולתה, אגם החולה – , שרידיו העצובים של האגם העצום שניקרא ים-סבכי בפי אבותינו והיה תחנת העופות הנודדים הגדולה בעולם עד שיזמות ממשלתית הרסה אותו בשנות ה 50. טיולי ג'יפים בצפון אחד המקומות המטוילים בארץ ארץ פלגי המים,אפשרויות רבות באזור הירדן ההררי