טיול ג'יפים, היכרות עם סביבתכם הקרובה? או גיחה לנישה מרוחקת ובלתי מוכרת?

טיול ג'יפים, היכרות עם סביבתכם הקרובה? או גיחה לנישה מרוחקת ובלתי מוכרת?

יש מי שגר באילת ולא הוציא את האף מחוץ לקיוסק המקומי; אנחנו נאתגר אותו עם הרי אילת, נתיבי חיי הלילה של הטורפים הנסתרים מעין, 10 דקות נסיעה מהקיוסק האמור.  ואם אתה אילתי שלא זכה לשזוף עיניו במרחביה המוריקים של רמת הגולן על ביתרוניה שופעי המים, זוג צבועים סמורי פרווה ויפהפים, חזירי-בר חסרי מורא, שוורים חשדניים וזקורי קרן באחו הירקרק של רמת הגולן.
ויש טיולי ג'יפים בצפון : נחל שניר ההררי עטוי הצמחיה וסאון המים, נחל דן על מפליו ומימיו הצוננים קולחים בחופזה. נפנה מבט אל נופיו היפים של טיולי ג'יפים בגליל תחתון, כגון איזור צפורי שהיתה אי אז לבו הרוחני הפועם של העם היהודי,  או

                         גליל מערבי. 

איזור מיבצר מונפורט, נחל בצת,  לחזות בגזעם האדום מדהים של קטלבים, לעקוב אחר נתיב שיירת יחיעם.  מאות מעינות רמות מנשה העניקו מימיהם לעיר הרומית קיסריה באמצעות אקוואדוקט בן 17 קילומטרים, רכיבה וארוחה בחוות דובי, בנתיב המעקף של פרעה בו הפתיע את ציבאות הכנענים המורדים.  בהרי ירושלים שופעים כרגע מעיינות עין-לימון ליד צובה, עין טייסים ואחרים. לא ניפסח על דרך בורמה שפרץ גברוש מבית אלפא לפריצת המצור על ירושלים. עמק האלה בו הביס דוד את גוליית הפלישתי הענק, ומשם יצאו ל"ה לוחמים לעזרת גוש עציון הנצור, ומצאו מותם על גבעה ליד הכפר צוריף; ברגעיהם האחרונים ניגמרה תחמושתם והשליכו אבנים על הערבים המיסתערים.
נגב,  מצפה רמון,   ים מלח, נחלי הדרום השוצפים לפתע באפיקיהם הרחבים. כולם מישתוקקים שתישזוף אותם במבטך ומחכים בהישתוקקות לפעימת גלגלי הי הג'יפ עליהם. בוא לחבור עם ארץ אבותיך היפה, עם טיולי ג'יפים היי הג'יפ.

 טיולי ג'יפים באילת.

כדי להגיע לטיולי ג'יפים שלנו באילת, אתם יוצרים קשר עם חברת היי הג'יפ באילת,הג'יפים שלנו יגיעו לקחת אותכם, מבית המלון באילת, בו אתם מתארחים,ויקחו אותכם לכיוון מסלולי הגיפים שלנו,המסלול המדברי שלנו באילת, בשמורת הרי אילת ,באזור הצפון מזרחי של העיר אילת.מסלול הגיפים,דרך נחל רודד,גבעות רודד,אזור ציר הנפט,מעבר ידידיה,קניון שחורת,ויש אפשרות עצירת טיולי ג'יפים באילת מול שקיעה המדהימה.נהגי הג'יפים שלנו, הם גם המדריכים המעולים של מסלולי ג'יפים שלכם באילת.טיול הגיפים,מתאים לכל הגילאים ולכלהמשפחה,לילדים עד גיל 3, יש לקחת את הבוסטר, מהרכב הפרטי שלכם ולעבירו לג'יפ..בטיולי הג'יפים,אנחנו מוסיפים אטרקציות שונות ,באילת. כמו רכיבה על סוסים, באילת טיולי ג'יפים סנפלינג ,בסביבות העיר אילת ארוחות בשריות, פויקה ,אסאדו,וגריל על האש ,של ג'יפאליה חברת הבת של היי הג'יפ.להזמנות 0522500575 להתראות יוסי והצוות 

שרותים מיוחדים וטיולים מרתקים

היי הג'יפ טיולי ג'יפים בישראל מזמינה אתכם להכיר את דרכיה והשירותים לטיולי ג'יפים ראשית מספר פרטים על החברה שהוקמה בשנת 1988 ע"י יוסי הלפמן מוותיקי הסיור בישראל איש סיירת שקד המיתולוגית שנלחמה רבות בגזרה הדרומית של מדינת ישראל ופעולות רבות מעבר לקווי האויב, אנחנו בהיי הג'יפ נספק לכם את כל הדרוש לטיולי ג'יפים כמו ביטוחים ארוחות בשטח לימוד נהיגת שטח בתנאים קשים בוץ חול עליות קשות ובולדרים מסוגים שונים כמו כן נוציא אתכם לטיולי ג'יפים  לפי בחירתכם כולל תכנון מפורט של מסלול הטיול תפריט לארוחות שטח לפי בחירתכם האנשים שלנו הם אנשי השטח הטובים בארץ רובם יוצאי יחידות קרביות וניסיון רב בהדרכת טיולי ג'יפים מכל הסוגים כמו למשל טיולי ג'יפים בדרום ועוד טיולים שלנו נערכים בכל שטחי ארץ ישראל לפי תכנון מוקדם עם הלקוח שלנו, יש מסלולים של טיולי ג'יפים במרכז הארץ גם בהרי אילת, אזור הגולן, רמות מנשה, גליל מערבי ועוד נשמח לעמוד לרשותכם שלכם יוסי הלפמן.

מדריכי טיולי ג'יפים מלח הארץ.

טיולי ג'יפים ,היי הגיפ יש לנו מדריכי ג'יפים המובילים את המטילים שלנו להנות ולטייל במרחבי ישראל בכל עונות השנה טיולי גיפים בדרום,טיולי גיפים בצפון,טיולי גיפים בנגב ובאילת ,יש אפשרויות שונות של טיולי ג'יפים בדרך בורמה טיול פרטי שבו בעלי ג'יפים מגעים לאזור מסוים בארץ ומשם אנחנו חברת היי הגיפ מוצאיה אותם לאותו אזור טיולי ג'יפים שהם בחרו לפי עונות השנה נוף מדברי, או נוף של הרי אילת האדומים.בדרך אנחנו עוצרים ומספרים למטילים על אזור הטיול הסטוריה טופוגראפיה,ומלחמות שנערכו באזור בו אנחנו מטילים כמו למשל דרך בורמה, נתיב הל"ה ותל שוכו בוא נערך הקרב בין דוד לגולית.באפשרותינו אף להזמין ארוחות שטח ועריכת ימי הולדת, וארועים שונים תוך כדי זמן הטיול. 

 קיבוצים,ואתרים.    

                         בצפון" תקבלו עשרות על גבי עשרות של אתרים המקבצים ומציעים שלל אטרקציות שניתן לבצע, בצפון הארץ. אחת האטרקציות הפופולאריות והנפוצות ביותר בצפון היא: טיולי ג'יפים. כל חברת ג'יפים מציעה קשת של טיולים, ברמות קושי שונות ואורך שונה.

אבל לפני שאתם קופצים על ההצעה הראשונה שאתם מקבלים,  חשוב לדעת מה לבדוק בחברת הטיולים בטרם סוגרים את הטיול. חשוב לברר מה הופך  מטיול חביב לטיול שאי אפשר לפספס.
אבל לפני שנגע בחשיבות התכנון, חובה להתעכב על בטיחות הג'יפים. טיול ג'יפים טוב הוא, בראש וראשונה, טיול בטיחותי ואמין. לכן, כדאי לבדוק עם חברת הטיולים אודות בטיחות הג'יפים שלה. יש לזכור כי ביטוח רכב חובה לכל רכב מנועי ולכן יש להבהיר סוגיה זו עם חברת הטיולים.
קריטריון חשוב נוסף ,הוא תכנון הטיול

 תכנון המסלול. 

חברות טיולים רבות לא משקיעות בבחירת המסלול הנכון. הן "עוברות על סדרהיום" בתכנון המסלול. חשוב לבקש כי יתאימו לכם מסלול ספציפי אשר הולם הצרכים שלכם. למשל: אם אתם נוסעים עם ילדים, רצוי שהטיול לא יהיה אתגרי מדי. חברות כמו היי ג'יפ משקיעות מירב מרצן בתכנון המסלול, הכרתו וביצועו. המדריכים המנוסים יוצאים לשטח על מנת להתוודע לתנאי השטח. מסלולי ג'יפים  נבחרים והמתאימים הוא אבן היסוד לטיול ג'יפים מעולה.
אבל כשאתם נוסעים לצפון ומחליטים כבר ללון בצימר או אכסניות, אל תסתפקו רק בטיול ג'יפים. נכון, זה חביב, נחמד ומאוד מהנה, אבל בצפון ישנן  אטרקציות רבות אחרות שיספקו לכם חוויה כיפית ומהנה:

טיול ג'יפים, היכרות עם סביבתכם הקרובה? או גיחה לנישה מרוחקת ובלתי מוכרת?

·    טיולי סוסים – הגרסא הקלילה יותר של טיול ג'יפים. לא אתגרי כמו טיולי גיפים, אבל בהחלט מהנה, לא פחות. ניתן לשלב בין טיולים משפחתיים, טיולי חברים או טיולים רומנטיים. רוב חוות הסוסים מציעים מגוון של טיולים.  
·    ארוחות שטח– ניתן לשלב גם בטיולי שטח  וגם בטיול סוסים: ארוחות שטח מעולות בנוף מרשים. אטרקציה שאמנם אינה אתגרית, אבל מקנחת את הטיולים באופן מושלם וחווייתי לא פחות.
הקיאקים בכפר בלום היו המוכרים ביותר, לישראלי. היום ישנם קיאקים רבים בצפון ומסלולים כיפיים שניתן לעשות, בלי יותר מדי טרחה 

טיול ג'יפים, היכרות עם סביבתכם הקרובה? או גיחה לנישה מרוחקת ובלתי מוכרת?

ה"חיים סילאן?" הוא בלוג  העוסק באמנות, בחינוך לאמנות ובטיולים הן בישראל והן בחו"ל.  תוכלו למצוא בו בנוסף להמלצות על מקומות מעניינים גם פוסטים על מוזיאונים, תערוכות, אמנים ויצירות אמנות, מכל רחבי העולם. מטרתו לחשוף כמה שיותר אנשים לאמנות ולקרב אותם לתחום    הבלוג נכתב מנקודת מבט אישית ושם דגש על תכנים מקוריים ורעיונות חדשים שאותם לא ניתן למצוא במקומות אחרים.  tamarit-artblog.co